Uherčice u Znojma - nejkrásnější vesnička. Pro zobrazení na celou obrazovku stiskni F 11

VZKAZY ČTENÁŘUM

PF 2010

31. prosince 2009 v 22:32 | IK
1
Krásný nový rok 2010, úspěchy, radost, zdraví, štěstí, dobré počasí, mír v duši, lásku i odpuštění a čisté svědomí všem příznivcům mého blogu PF 2010 | Česká Kanada fotogalerie
2.
Zanecháte li vzkaz v políčku "zpráva autorovi" , tento se mio zobrazí v poště. jako anonymní a nemohu na něj reagovat
3.
Dobrý den Stojí za to, moci se po létech vrátit na známá místa, která se již změnila. třeba jen pohledem na starý snímek Já si osobně velmi cením fotografií z interiéru altánku v zámeckém parku, kdy se mi podařilo zachytit stav omítek a fresky na stěnách, ptačí motivy i nápisy vojáků z Vratěnínské posádky.

Kdo může uvolnit k publikování na těchto stránkách fotografie z obce nebo z okolí, které má ve svém albu nebo v elektronické formě, zejména z minulé doby před rokem 2000 je vítán. Fotografie budou samozrejmě zveřejněny se jménem dárce - autora.
Fotografie mi zapůjčíte, já je oskenuji - nebo celý list alba a v pořádku, opakuji v pořádku, vrátím.
Pravými poklady mohou být například snímky z cihelny, z vápencového lomu, bývalého dřevozpracujícího podniku, nebo snad, ani nedoufám, fotografie elektrárny Collaltů. Mauriciem pak je foto Sv. Markéty, jejíž socha se uvádí v památkách Uherčic, nicméně ani kasteláni o ni neví???
Nedoufám, že v okolí žije sběratel starých pohlednic....
Za případnou vstřícnost Vám předem děkuji

 
 

Reklama